Profesyonel bir reklam ajansı, ihtiyaç duyabileceğiniz her çalışmanın altına gururla imza atar.
Taylan Yıldız Tasarımcı / Eğitmen / Fotoğrafçı / Marka Danışmanı

Crea.Tif Fotoğrafçılık Hizmetleri

Crea.Tif Fotoğrafçılık Hizmetleri olarak, uzun yıllardır hizmet veren ajansımız, hem reklam tasarımı hem de ürün / hizmet tanıtımında çok güçlü projelerin altına imza atmıştır.

Fotoğraf çekimlerinde, çekim tekniklerine hakim, mevcut materyallere sahip, dijital işleme konusuna da hakim olan fotoğrafçı ve tasarımcımız, sizlere en iyi hizmeti vermek için tüm bilgi deneyim ve birikimi ile yanınızda olacaktır.

İhtiyaç duyabileceğiniz her ortamda, en kritik koşullarda bile hizmet veren ajansımız, özellikle Fotoğraf çekimi hizmetleri veren reklam ajansları arasında en iyilerinden biri olma yolundadır.

Sizlere en büyük saygısını, yaptığı işi en iyi şekilde yaparak sunan Crea.Tif Fotoğrafçılık Hizmetleri, fotoğraflarla birlikte sizleri geleceğe taşıyor.

Ajans Hizmetlerimiz

Tasarım Hizmetleri Ajansı

Tasarım Reklam Hizmetleri

Geniş tasarım hizmetleri yelpazemiz :

 • Grafik Tasarım
 • Web Tasarım
 • Kurumsal Kimlik Tasarımları
 • Marka Tasarımları
 • Tasarım Eğitimleri
Fotoğrafçılık Hizmetlerimiz

Fotoğrafçılık Hizmetleri

Kurumsal / Kişisel tüm fotoğraf çekim hizmetlerimiz ;

 • Katalog Fotoğrafçılığı
 • Kurumsal Fotoğrafçılık
 • Kişiye Özel Fotoğrafçılık
 • Ürün Fotoğrafçılığı
 • Fotoğrafçılık Eğitimleri
Marka Ajansı

Danışmanlık Hizmetleri

Kurumsal ve Kişisel Danışmanlık hizmetlerimiz ;

 • Marka Reklam Danışmanlığı
 • Kişisel Yetenek Danışmanlığı
 • Reklam Geliştirme Danışmanlığı
 • Şirket Eğitimleri
 • Bireysel Yetenek Eğitimleri
Hizmet Tanımları
Fotoğrafçılık Hizmetleri
İster şirketinizin, ister ürün – hizmetlerinizin fotoğraflanması olsun, donanımlı ve uygun ekipmana sahip bir Ajans ile çalışmanızın büyük avantajları vardır. Size bu konuda iyi bir tavsiyede bulunabilir ve hatta size çözüm getirebiliriz. Önemli olan ayrıntı, düzgün fotoğraflanmış bir hizmet ya da ürün kendisini iyi göstereceği mecralarda ( örneğin katalog, dergi, web sitesi, sunum) her şekilde kullanılabilir olmalıdır. Yapılan çekimin kalitesi, basılı ve dijital reklam mecralarındaki kaliteyi de doğru orantılı olarak etkiler. Creatif Reklam Ajansı olarak, fotoğraf çekimlerinizi, ürün fotoğrafçılığı ve hizmet fotoğrafçılığınızı üstleniyoruz. Profesyonel bakış açısı ve profesyonel bir kadraj, sizi, hedef kitlenize iyi yansıtır. Creatif Reklam ve Danışmanlık, Ürün, Fabrika, Tesis, Düğün, Özel Katalog Çekimleri için fotoğrafçılık hizmetlerini en kaliteli haliyle vermektedir.
Kurumsal Kimlik Tasarımları
Kurumsal kimlik, bir şirketin giydiği takım elbise, işçi elbisesi ve hatta aracının rengidir. Bu kadar önem arz eden Kurumsal Kimlik, şirket tanınırlığı ve prestiji açısından da önem arz eder. En yalın haliyle ele aldığınızda bile, belirli bir konsepte sahip firmaların, Kurumsal Kimliği olmayan ya da Kurumsal Kimliği zayıf olan firmalara göre daha çok iş yaptığı, reklamlarında daha fazla tanınırlık ve ileriye dönük reklam harcamalarından daha kazançlı oldukları bir gerçektir. Ülkemizde, reklamın desteklenmesi sadece devlet, özel kurum, şirket müşterileriyle değil, aynı zamanda Reklam Ajanslarının da elindedir. İyi bir Reklam Ajansı iyi bir kurumsal kimlik oluşturmak için her detayı önemser. Tasarımını yaptığı firmanın her duygusunu hisseder, hedef kitlesini iyi analiz eder. Ortaya çıkaracağı tasarımlar, şirket – müşteri arasındaki büyük köprüleri belirler. Creatif Reklam Ajansı , bu önemin farkındadır ve böylelikle müşterilerine en iyisini en kaliteli halde sunarak asli görevini yerine getirmiş olur.
Web Tasarım
Eğer müşterilerinizle randevunuz varsa mutlaka aynanın karşısında en az iki kere kendinizi toparlar, üstünüze çeki düzen verirsiniz. Çünkü müşterilerinize iyi görünmek, güven aşılamanın ilk basamağıdır. İşte Web Sitesi de reklam sektöründeki aynanızdır. Bu sayede siz, kendinizi en iyi ve en doğru şekilde tanıtır, hizmetlerinizi anlatabilirsiniz. Web Sitesinin önemi, müşterilerinizin, sizin hakkınızdaki ilk araştırmalarında, onlara kendinizi lanse etmeniz açısından hayati değer taşır. Kurgusu iyi olan, içeriği zengin, anlaşılabilinir, site haritası iyi hazırlanmış ve erişim rahatlığı içeren bir web sitesi, ziyaretçilerinizden yüksek puan alacaktır. Bu sayede ilk anda müşterileriniz için güven açısından da ilk rahatlamayı sağlamış olursunuz. Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir web sitesi sayesinde, ciddiyetinizi belirtmiş ve ziyaretçilerinizle aranızdaki pazarlama köprüsünü de genişletmiş olursunuz. Dilerseniz tanınırlık dilerseniz aktif satış düşünün, bir web sitesi sizin için hayati değer taşır. Creatif Reklam Ajansı en iyi web sitelerini, müşteri ihtiyaç, amaç, hedef ve müşteri fikirlerini harmanlayarak, en iyisini tasarlar ve sunar.
Katalog ve Dergi Tasarımı
Ürün, Hizmet ve Tanıtım da basılı yayınların belki en önemlisi, şirketler için Katalogtur. İyi tasarlanmış katalog, şirket sunumu açısından, hedef kitlenin sürekli göz önünde bulunduracağı bir esastır. İçeriğin zengin sunulması, şirket ile ürünü özdeşleştirmesi, ürün ile hedef kitle arasındaki sempatiyi arttıracak temaların tasarlanması ile katalog görevini yerine getirmiş olacaktır. Katalog tasarımındaki en önemli ayrıntılardan biri olan katalog renkleri, baskı öncesi ve baskı sonrası değerlerinin eşitliğiyle de önem arz etmektedir. Katalog Tasarımı yapılmadan önce hazırlanan Story Board ile olası hataların önüne geçmekte önemlidir. CreaTif Reklam ajansı iyi planlanmış, içeriği iyi organize edilmiş Katalogları tasarlarken, müşteri – hedef kitle ilişkisini her zaman aklında tutarak yol alır. Böylelikle kazancınızın artması yönünde bir Reklam Ajansı’nın asli görevini yerine getirmiş olur. Ayrıca CreaTif Reklam Ajansı olarak, Katalog ve dergi tasarımları için ürün ya da hizmet fotoğraf çekimlerinizi de yapmaktayız.
Medya Planlama
İletişim kampanyasının orijinal ve etkili planlanması, kampanyanın başarılı olması için tek başına yeterli neden değildir. Doğru ve sağlıklı bir medya planı için sistemli bir medya analizi yapılması gerekmektedir. Asıl amaç, belirlenen hedefler doğrultusunda, doğru hedef kitleye, doğru zamanda ve doğru yerde ulaşılmasını sağlayarak satın alma eylemini gerçekleştirmek veya ürün bilinirliğinin artırılmasını sağlamaktır. Medya planlaması hazırlanırken belirlenmesi gereken öncelikli hususlar kampanyada verilecek olan mesajların doğru seçilmesi ve hedef kitlenin belirlenmesidir. Belirlenecek olan anahtar mesajlar doğrultusunda hedef kitle belirlenir ve planlama hazırlanır. Doğru ve sağlıklı bir medya planı için sistemli bir medya analizi yapılması gerekmektedir. Asıl amaç, belirlenen hedefler doğrultusunda, doğru hedef kitleye, doğru zamanda ve doğru yerde ulaşılmasını sağlayarak satın alma eylemini gerçekleştirmek veya ürün bilinirliğinin artırılmasını sağlamaktır Creatif Reklam ve Danışmanlık, Medya Planlamalarınızı en doğru şekilde yürüterek, ürün ya da hizmet tanınırlığınızı, satışınızı etkileyecek neticelere ulaştırır.
Başarı skalamız
90% Tasarım Hizmetleri
89% Fotoğraf Hizmetleri
99% SEO Optimizasyonu
99% Kurumsal Yaklaşım

Dünyanın her yerine hizmet...